Dzierżawa i sprzedaż w wypożyczalni rusztowań i szalunków

Eurosprzęt Plus

Eurosprzęt Plus to firma, która dostarcza klientom rusztowania i szalunki najwyższej jakości. Jej siedziba znajduje się w Gręzowie , ul. Warszawska 106 , 7 km od Siedlec w kierunku Warszawy. Świadczymy kompleksowe usługi, a nasi pracownicy obsługiwali już różnych zleceniodawców. Z usług wypożyczalni rusztowań i szalunków korzystali już zarówno klienci indywidualni, jak i przedstawiciele firm oraz większych przedsiębiorstw. Eurosprzęt dociera głównie do klientów z województwa mazowieckiego , podlaskiego i lubelskiego. ale nie tylko. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Różne typy szalunków i rusztowań

Każda inwestycja budowlana do pełnej realizacji wymaga odpowiedniego sprzętu. Eurosprzęt Plus w tym aspekcie wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniom zgłaszanym przez kolejnych klientów – na rynku funkcjonujemy głównie jako wypożyczalnia rusztowań i szalunków, a także miejsce, gdzie można kupić jeden i drugi produkt. Warto dodać, że w ramach dodatkowych usług nasza firma zajmuje się także montażem rusztowań .

Wydzierżawiamy głównie rusztowania ramowe (typu między innymi Plettac), typu Warszawa, a także rusztowania aluminiowe. Posiadamy ponadto szalunki stropowe i szalunki ścienne. Dysponujemy także szerokim asortymentem osprzętu, na przykład śrubami kotwiącymi, kołkami rozporowymi, a także wieloma innymi akcesoriami budowlanymi. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółowej oferty Eurosprzętu Plus. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, zapraszamy do kontaktu.

Sprzedaż i wynajem rusztowań, szalunków i akcesoriów budowlanych.